Захисні окуляри в стоматології.

Медичне обслуговування в багатьох випадках являє собою можливість потрапляння в очі доктора і пацієнта пилу, хімічних речовин у вигляді дрібних частинок. Це може викликати не бажане роздратування, а то і травму. Тому доцільно провести захист.
В першу чергу захисні окуляри необхідні для хірургів, стоматологів. Адже саме вони схильні до потрапляння в очі бризок біологічних рідин, засобів для чищення, осколків.
Також в стоматології спеціальні окуляри захищають від випромінювання Фотополімеризатори, при верстатної обробці металу і пластмас зубними техніками.
Види окулярів:
Відкриті. Цей тип очок, які стикаються з особою частиною корпусу або оправи. Зовні нагадують звичайні. Захищають від радіохвиль, дрібних частинок, бризок. Можуть бути зі світлофільтром, щоб уберегти очі від різного випромінювання.
Закриті. До особи прилягають повністю, закриваючи зону очей зверху і знизу. Схожі на маску для підводного плавання, застосовні при роботі з лазером.
Геліозащітние. Зовні можуть бути як відкритими, так і закритими. Застосовуються при роботі з лазером, оснащені світлофільтром. Першочергове завдання очок - припинення блакитного спектру при роботі з Фотополімеризатори.
Як вибрати захисні окуляри:
Першочергово потрібно визначити призначення, ту область робіт, де вони будуть застосовуватися. Наступним критерієм буде підбір потрібного розміру, зручної форми. Окуляри неодмінно повинні щільно прилягаючи закривати зону навколо очей і перенісся, не мати виступаючих країв. Бажано наявність регулювання довжини дужок. Кут огляду повинен бути комфортним при носінні обраних Вами очок, без перешкод і спотворень. Спеціальні покриття для запобігання запотівання і подряпин також один з атрибутів хороших захисних окулярів. Для повного комфорту варто звернути увагу на наявність пом'якшуючих вставок на дужках.
Догляд:
Як і будь-який предмет, окуляри вимагають ретельного догляду. Варто регулярно проводити огляд очок виявляючи пошкодження, здійснювати чистку та дезінфекцію, для захисту від пилу варто зберігати в футлярі. Безліч видів і виробників захисних окулярів дозволяє підібрати прилад під свій смак.
Ознайомитися з різноманітністю моделей і замовити вподобані Вам можна на сайті dental-group.com.ua, де завжди в наявності і за низькими цінами надаються витратні матеріали, обладнання та інші стоматологічні інструменти.
Підсумок:
Якщо у Вас труднощі в підборі потрібної моделі очок індивідуального захисту, сайт Dental Group з легкістю підкаже якісне рішення саме Вашої проблеми і завжди за найнижчою ціною.
- Brilliance 48 від Eighteeth — бінокуляри, які розширюють можливості стоматолога і не втомлюють зірBrilliance 48 від Eighteeth — оптичний прилад, що покращує огляд робочого поля під час стоматологічних маніпуляцій. Завдяки чому прилад є ефективним?Brilliance 48 від Eighteeth — бінокуляри, які розширюють можливості стоматолога і не втомлюють зір
- Цифрова стоматологія під ключ: як правильно інтегрувати інтраоральний сканер Eighteeth у ваш кабінетІнтраоральний сканер Eighteeth є доступним входом у цифрову стоматологію. Які переваги має обладнання та коли воно окупиться?Цифрова стоматологія під ключ: як правильно інтегрувати інтраоральний сканер Eighteeth у ваш кабінет