Продавець Dental Group розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1011 відгуків
Eighteeth: Інноваційне обладнання для професіоналів🦷За покупками

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

Первомайськ, Україна
+380 (93) 408-32-94
+380 (95) 790-96-62
Стоматологічні матеріали інтернет-магазин "Dental Group"

Види брекет-систем.

Види брекет-систем.

 

Посмішка повинна бути не тільки здоровою, але і красивою. Чудово, якщо Ваші зуби в отличном состоянии, але ще краще, коли вони розташовуються красивими і рівними рядами. Це додасть не тільки естетичної привабливості Вашій посмішці, але і дозволить ще ретельніше і якісніше проводити догляд за зубами.

Для досягнення цього існує кілька способів, але найефективнішим залишаються брекети.

Брекет-системи вирівнюють не тільки зубний ряд, але також коректують прикус, що має позитивний ефект навіть на мовної і дихальний апарати. При установці вони не повинні стати додатковим ускладненням в житті, тому якісне кріплення брекетів має на увазі максимальне припинення дискомфорту при їх носінні.

Лікування брекетами може бути як окремою процедурою, так і складовою частиною більш комплексного лікування.

 

Складові елементи і кріплення:


Система складається з, безпосередньо, брекетів (дужок, іноді ще кажуть замки), ортодонтической дуги і лігатури, місця, де кріпиться дуга. Використовуючи композитний матеріал до емалі кожного зуба кріпитися брекет. У місці лігатури дуга кріпитися вже до брекетів. За принципом тяги через брекети на зуби і передається тиск від дуги, яке їх вирівнює. Дуга виготовляється з спеціального металу, у якого є "пам'ять". Йому ставлять спеціальну форму, під яку поступово підлаштовуються зуби з брекетами. Сила тиску на зуб залежить від товщини дуги. На початку використовують завжди найтоншу, замінюючи на більш товсті в міру лікування.

 

Відмінності систем по матеріалу:


Спочатку єдиним доступним матеріалом, придатним для використання в брекетах, був метал, а саме медична сталь. Звичайно, вона і зараз є найоптимальнішим вибором, особливо, коли питання стосується ціни. Через непривабливість металу в ротовій порожнині найчастіше в минулому від брекетів відмовлялися. Але надійність і міцність металевої системи все ще тримають її на вершині списку існуючих матеріалів при виготовленні.

Першим матеріалом, який був протиставлений медичної сталі, став пластик. Зовнішній вигляд пластика, який малопомітний або який можна фарбувати як Вам завгодно, набагато приємніше оку. Але недолік в міцності і самостійна окрашиваемость від їжі і напоїв не дозволяють пластику повністю замінити медичну сталь.

Зовні привабливою альтернативою були розроблені скоби з кераміки. Вони майже непомітні на зубах, так як зовні мало відрізняються від емалі. Але з плином часу під впливом їжі, що вживається (особливо від спецій) і напоїв можуть набувати незначну специфічне забарвлення. Стійкість до механічних пошкоджень досить низька, але вище, ніж у пластику.

У тому випадку, коли у пацієнта є бажання встановити непомітні брекети, сапфірові будуть ідеальним рішенням, адже вони майже невидимі і прозорі. Виготовляють з оксиду алюмінію. Недолік - дорожнеча. Але це компенсується високою міцністю, повним алергічного подразнення, комфортністю при носінні і привабливим виглядом.

Ще один вид, який не викликає ніяких алергічних реакцій, це титанові брекети. Їх абсолютна биосовместимость поряд з міцністю і надійністю ідеально підходить алергікам. Єдиний недолік - це помітність на поверхні зубів.

Нерідко в наш час доктора-ортодонти застосовують комбінацію систем з різних матеріалів. Наприклад, на нижній щелепі або бічних зубах брекети зі сталі, а на верхніх зубах, які більш помітні, сапфірові.

Взагалі, зовнішній вигляд брекетів жодним чином не знижує ефективність і результат, Вам залишається спиратися на свої смакові переваги і бажані матеріальні витрати.

 

Відмінності по розміщенню на зубах:


Брекети, які встановлені на зовнішній частині зуба, іменуються вестибулярними. Це найбільш часте розміщення, яке не несе ніякого руйнівного впливу на зуби.

Але є і ті пацієнти, яким вкрай важлива естетична частина лікування. Вони вважають за краще приховати наявність брекет-системи, тому в даному випадку брекети кріпляться з внутрішньої сторони зубів. Такий принцип розміщення називають Лінгвальна. Важливим недоліком при такому положенні брекетів є утруднення в дикції і складність в звикання.

 

Методи фіксації:


Існує умовна класифікація по фіксації. Вони бувають лігатурні і безлігатурні. У першому випадку дуга кріпиться до брекетів еластичними кільцями, які і називаються лігатурами, в безлігатурні варіанті дуга поміщається в паз з замком.

Лігатурна система є комбінацією з дуги, брекетів і з'єднують частин. Вона володіє високою функціональністю, часом, тільки із застосуванням лігатурної системи можливо усунути дефект. Відвідувати ортодонта для коригування такої системи необхідно щомісяця.

Самолігуючі (безлігатурні) брекети створені для комфортного лікування. При їх носінні кількість відвідувань доктора знижується на порядок. Зовнішній вигляд також приємніше і акуратніше, адже розмір замків дещо менший, ніж в лігатурних брекетах. Але головною перевагою является більш м'який вплив на зуби.

 

Які брекет-системи вибрати?


Одного вірного варіанту назвати не можна, адже лікування ортодонтологіческіх аномалій має на увазі повністю індивідуальний підхід. Адже незалежно від особистих побажань пацієнта, ключове рішення приймає лікар. І часто вид системи і матеріал може відрізнятися від бажаних на користь ефективності і якості. У розрахунок береться також розрахунок часу, який буде займати весь процес лікування. Тому самостійне прийняття рішення без консультації ортодонта не просто небажано, а й не допустимо.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner