Продавець Dental Group розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1009 відгуків
Eighteeth: Інноваційне обладнання для професіоналів🦷За покупками
Первомайськ, Україна
+380 (98) 492-16-72
+380 (66) 229-02-45
Стоматологічні матеріали інтернет-магазин "Dental Group"

Невидимі брекети.

Невидимі брекети.

Безсумнівно, брекет-системи зараз самий ефективний метод виправлення прикусу і зубного ряду. Але навіть при незаперечну користь брекетів від них дуже часто відмовляються. В першу чергу, відштовхуючим елементом називають неприємний зовнішній вигляд системи. Адже велика кількість сторонніх елементів на зубах, та ще й з металевим блиском дуже важко не помітити.

 

Спроби приховати наявність систем в ротовій порожнині призвели до експериментів з матеріалами і способами установки. Якщо говорити про матеріали, то для зменшення акценту на брекетах їх роблять з кераміки, оксиду алюмінію, пластику.

 

Керамічні брекети вдало імітують колір зубної емалі, практично зливаючись з поверхнею зуба. Лише з плином часу або під впливом сильних барвників (спеції і штучні барвники в їжі, фарбувальні напої за типом газованої води, кави і червоного вина) керамічні скоби починають трохи виділятися на тлі зубної емалі. Недоліком можна назвати не дуже велику стійкість до механічних пошкоджень.

 

Ще одним видом брекетів є сапфірові, вони ж з оксиду алюмінію. Такі брекети практично невидимі за рахунок своєї прозорості. Крім того, що вони досить міцні, сапфірові скоби практично не викликають алергічних реакцій у пацієнта при носінні.

 

Найпоширенішим матеріалом, замінюючим медичну сталь, є пластик. Він, звичайно, помітніше оксиду алюмінію або тієї ж кераміки, але здатність до фарбування в різні відтінки робить його оптимальним матеріалом. Іноді, замість того, щоб замаскувати скоби, їх навмисне намагаються виділити яскравим кольором і таким чином підкреслити свою індивідуальність. Пластик підходить для цього найкраще. Його можна пофарбувати під колір емалі, так і в будь-який інший доступний колір веселки. Головним недоліком пластику є найменша міцність серед інших матеріалів.

 

Є два методи розміщення брекетів на зубах. Розташування скоб на передній частині щелепи називається вестибулярним і це найбільш використовуваний спосіб. Але також для задоволення бажання пацієнта повністю сховати брекети розроблено розташування їх на внутрішню стінку, яка називається лінгвальних.

 

Плюси прихованих скоб:

 

При лингвальном методі система невидима зі сторони. Навіть при тісному спілкуванні досить важко помітити наявність брекетів. Єдине, що може видати їх наявність, невеликий дефект мови, та й той з часом зникає при звиканні. Також, розробляючи нюанси системи можна побачити кінцевий результат з допомогою попереднього 3D–моделювання, що незаперечно зручно. Важливою перевагою перед класичними системами є можливість вносити корективи в процесі лікування. Таким чином, терапевт і пацієнт повністю контролюють вирівнювання відповідно до заданої метою, а не діють наосліп. У порівнянні з вестибулярними брекетами лінгвальні більш щадні до слизової рота, адже і поверхня їх гладка.

 

Мінуси невидимих брекетів:

 

Перше, що відзначають пацієнти, що використовують лінгвальні системи, це болючість. Проводячи спеціальне дослідження, стоматологами було встановлено, що, в порівнянні зі звичайною системою або використанням спеціальних кап (елайнерів) лінгвальні брекети мають більш хворобливий вплив. Другим неприємним моментом виявляється порушення дикції. Це і не дивно, розташування стороннього тіла в роті, та ще й поряд з мовою викличе труднощі у вимові у кожного. На жаль, не всім вдається звикнути до брекетів в період носіння, і труднощі у мовленні можуть переслідувати до завершення курсу лікування. Враховуючи те, що тривалість лікування ще й набагато триваліше, ніж при вестибулярній системі, це серйозно впливає на остаточне рішення. Крім порушення мови цілком ймовірне травмування мови частинами системи.

 

Альтернативні методи прихованої корекції:

 

Але розвиток ортодонтологического справи не стоїть на місці, і популярність завойовують альтернативні пристосування для прихованого корекції зубів. Це прозорі ортодонтичні капи, елайнери. Вони являють собою невелику шину, вироблену з прозорого матеріалу (найчастіше силікону), яка кріпитися до щелепи.

 

Комп'ютерне моделювання дозволяє гранично точно виготовити пристосування, враховуючи всі деталі і нюанси стосовно конкретного клієнта. При розробці кап враховується модель росту зубів і напрямки нервових закінчень, завдяки чому процес лікування моделюється від початку до повного одужання, що дуже зручно як пацієнту, так і лікаря. Створюється певний набір кап, які в міру просування лікування замінюються між собою. Простота в обслуговуванні і відсутність громіздких металевих конструкцій роблять використання елайнеров вкрай привабливими для пацієнтів.

Не обходиться і без мінусів. Найголовніший мінус - це відсутність можливості використовувати елайнери при всіх випадках порушень. Наприклад, коли у пацієнта спостерігається сильна скупченість зубів, капи просто будуть непридатні. Іншим мінусом є вартість. Як і створення, так і заміна пошкоджених кап завжди буде дорогим задоволенням. Тому потрібно бути готовим до того, що замовляючи елайнер, Ви повинні будете задіяти чималий бюджет.

 

Що ж вибрати:

 

Визначальною ланкою при виборі завжди залишається лікар–ортодонт і повне дослідження конкретного випадку. Саме він дасть остаточне рішення щодо способу лікування, беручи до уваги побажання й рекомендації клієнта.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner