Продавець Dental Group розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1011 відгуків
Eighteeth: Інноваційне обладнання для професіоналів🦷За покупками

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

Первомайськ, Україна
+380 (93) 408-32-94
+380 (95) 790-96-62
Стоматологічні матеріали інтернет-магазин "Dental Group"

Коли необхідний дитячий стоматолог хірург?

Коли необхідний дитячий стоматолог хірург?

 

У випадку, пов'язаному зі здоров'ям зубів у дітей, працює давнє правило — чим раніше, тим краще. Що це означає? Проведення першого сеансу у стоматолога бажано вже в період прорізування перших чотирьох зубів у дитини. Це робиться для того, щоб провести професійний огляд формується щелепи, дати перші рекомендації батькам по догляду за зростаючими зубами і головне — розвинути звикання дитини до стоматологічних процедур для запобігання страхів у майбутньому. Природно, зайве нервувати дитину частими візитами не потрібно. Якщо немає підозр на труднощі у зростанні молочних зубів і весь процес проходить гладко і без проблем, момент першого візиту можна відкласти до двох років.

 

Про молочних зубах:

 

Коли молочні зуби прорізуються, вони знаходяться в дуже важкому стані. Адже тільки з'явився зуб ще не до кінця сформований. Вразливими місцями таких зубів є місце контакту між зубами, основу зуба навколо десни, природні заглиблення на жувальних частини. Зуб проходить два етапи формування. Їх ще називають первинна та вторинна мінералізація. Первинну зуб проходить ще всередині кістки у момент утворення, вторинна відбувається після прорізування і закінчується через 2 роки після цього. За цей період зубна емаль вбирає з слини всі корисні речовини і міцніє остаточно.

Для уникнення ушкоджень зубів необхідно проводити чистку з появою вже першого.


Коли вести дитину:

 

Для початку розглянемо симптоми прорізування зубів. Ви можете спостерігати у дитини: підвищене слиновиділення; лицьову висип; постійне бажання що–небудь кусати, жувати; спроби терти щоки або тягнути себе за вуха; занепокоєння як вночі, так і вдень; труднощі в годівлі; невелике підвищення температури. Всі ці ознаки вважаються нормою і не повинні викликати тривогу. Інша справа, коли симптоми виходять за ці рамки. Наприклад, температура 39 градусів і вище вже вагомий привід для занепокоєння. Як і тривале наявність рідкого стільця. Це може мати як відокремлені причини, так і безпосередньо бути пов'язаним з прорізуванням зубів. Простежуючи стан ясен, варто звернути увагу, що на них з'являться невеликі пухирі, інакше звані кістами в місцях прорізування. Не виключена поява кількох крапель крові. Наявність тривалого і рясного кровотечі вимагає від Вас негайного відвідин лікаря.


Відмінності походу до дитячого та дорослого стоматолога:

 

Вимоги до дитячого стоматолога трохи вище, ніж до пересічного лікаря. Адже він повинен не просто вміти майстерно лікувати хвороби зубів, але і вміти працювати з такою вимогливою аудиторією, як діти. А це цілий ряд окремих навичок і умінь, серед яких чималу частку займає психологічна підготовка. Вміти знаходити підхід до дітей вкрай важливий, але при тривалій роботі з ними варто виробити стійкість до непередбачених ситуацій і терпіння. Наприклад, искусанные руки дитячого стоматолога досить звична справа. Адже до цього дитину ще треба вмовити рот відкрити. Важно понимать, что выдержка и усидчивость у детей гораздо ниже, чем у взрослого. Потому темпы работы и точность движений увеличены на порядок. К такой кропотливой работе с массой сверхточных манипуляций готов далеко не каждый. Но не стоит забывать и о родителях. Ведь при работе со взрослым доктор уделяет внимание только ему. При посещении ребенка важно общение еще и с родителем. И выходит, что завоевание доверия происходит не только по отношению к ребенку, но и его родителю. 

 

Як правильно вибрати дитячого стоматолога:

 

Першочергово потрібно спиратися на досвід і наявність професійних сертифікатів, дипломів, рекомендацій і спеціальних ліцензій, що допускають лікаря до роботи з дітьми. Перед тим, як привести дитину в кабінет, важливо налагодити особистий контакт з лікарем і провести бесіду задовго до знайомства з дитиною. Оцінити кабінет і ставлення лікаря до роботи, іншим пацієнтам. Якщо Вас щось не влаштовує в поведінці стоматолога, в його робочих звичках або банально манера спілкування, варто підшукати іншого фахівця. До речі, про кабінет. Бажано, щоб він не виглядав як порожнє й відразливе місце, що лякає своєю строгістю і серйозним інтер'єром. Звичайно, перетворення робочого кабінету в ігрову кімнату вже буде зайвим, бо все має бути в міру.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner