Продавець Dental Group розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1010 відгуків
Eighteeth: Інноваційне обладнання для професіоналів🦷За покупками
Первомайськ, Україна
+380 (93) 408-32-94
+380 (95) 790-96-62
Стоматологічні матеріали інтернет-магазин "Dental Group"

Системи домашнього відбілювання зубів

Системи домашнього відбілювання зубів

 

Широка і красива посмішка в наш час — це символ не тільки здоров'я, але і успіху. Володіння гарними зубами гарантує впевненість в собі і, як наслідок, упевнене керування своїм життям в цілому. Але ідеально рівного ряду зубів недостатньо, важливо, щоб вони мали приємний оку здоровий, білий колір. Для досягнення цього існує така процедура, як відбілювання. Його можна провести за допомогою фахівця, так і в домашніх умовах. Само собою, при порівнянні чищення професіоналом і самостійно, першість отримає послуга від стоматолога, як більш кардинальний метод. Але, бувають випадки, коли немає можливості звернутися до фахівця з тієї чи іншої причини, або потрібно лише часткове підтримання досягнутого стану. І тоді на допомогу приходять домашні системи відбілювання.

 

У складі всіх відбілюючих засобів і систем є перекис водню або карбаміду. Так як чистка будинку передбачає більш щадні процедури, вміст цих речовин в таких системах дещо знижений, ніж професійних.


Види домашнього відбілювання:

 

Умовно можна виділити три групи: професійні набори з гелю і капи (капа може бути стандартною або зробленої по зліпку), далі йдуть аптечні засоби з малою кількістю відбілюючих речовин, і останніми будуть народні методи.

 

Так як прозора емаль, колір зубів визначають відтінки твердих тканин. Саме за допомогою проникнення в дентин і окисленням пігментних сполук відбувається відбілювання зубів перекисом водню і карбаміду. Всі народні методи, в яких використовуються природні кислоти, за типом лимонної, або ж кухонні сода, активоване вугілля, є нічим іншим, як чищенням зубів від нальоту. Саме поверхнева чистка емалі створює відбілюючий ефект, але такого глибокого відбілюючого проникнення, звичайно ж, не відбувається.

 

Професійні домашні системи:

 

Природно, самостійно системи вибирати не рекомендується, а тільки після консультації з лікарем. Концентрація миючих речовин порівняно низька, перекису водню близько 7-10%, а карбаміду 16-22%. Тому і тривалість процедури досить значна, приблизно від тижня до місяця.

 

Відбілювання зубів гелем з капами:

 

Гель, що використовується в домашніх умовах, має більш низьку концентрацію, ніж при відвідуванні кабінет. Знайти в широкому доступі гель і капу не вийти, тому візит до стоматолога буде неодмінною. При проведенні огляду лікар визначить відповідну систему, виключить всі нюанси і з'ясує можливі протипоказання. Далі з зубів знімають зліпки для створення кап. Нерідко перед відбілюванням потрібно буде пройти етап чистки у гігієніста, адже наявність усталеного нальоту і зубного каменю не дозволить відбілити зуби як слід. Перед початком відбілювання зуби ретельно чистять з зміцнює зубною пастою. Наносять в капу рівномірним шаром гель і надягають її на зуби. Строки носіння визначає інструкція. Варто враховувати, що відбілювання буває денним і нічним. Денний сеанс зазвичай проходить двічі – вранці і ввечері. Доцільність нічного під питанням, так як гель в середньому діє 1 годину, та й спати з чужорідним предметом у роті далеко не всім вдається. Тому сучасні нічні системи по суті дозволяють проводити room носіння капи в будь-який зручний час доби, що дуже зручно.

Ефективність капи з гелем строго індивідуальна. Плюс до цього, з–за тривалості процесу відбілюючий ефект стає менш помітним, так як все відбувається дуже плавно і поступово. Якщо взяти шкалу відтінків за системою VITA, освітлення можливо в діапазоні від 4 до 10 відтінків. Чому такий великий розкид? Все гранично просто. Помітивши перші позитивні результати людина цілком очікувано може розслабитися і приділяти процедурі недостатня кількість часу. Таким чином, ефективність відчутно падає. Або ж домашньої очищення недостатньо.

 

Плюси такої процедури: пацієнт чітко контролює процес, при найменшому виникненні неприємних відчуттів або високої чутливості сам припиняє курс і повідомляє про це лікаря; використовуючи капу, зуби обволікаються гелем з усіх боків.І головне — порівняно низька вартість.

 

Приклади професійних домашніх систем:

 

Crest 3D Whitestrips:

 

Являє собою набір з смужок, на які нанесено спеціальний відбілюючий речовина. Пластину кріплять на зуби на 40 хвилин, тривалість курсу 2 тижні.

 

White Light:

 

Складається з двох кап, лампи–активатора, гелю з пероксидом карбаміду. Замість базових кап можна використовувати виготовлені індивідуально. Капу з гелем надягають на зуби, до якої притискають лампу на хвилин 10. Проводять процедуру не більше трьох разів на день протягом тижня.

 

Аптечні засоби:

 

Цю категорію коштів можна без проблем придбати в аптеці, без обов'язково рекомендації.

 

Гель:

 

Очисник продається в комплекті з капами або ж без них. У складі гелю є фтор, нітрат калію, пероксид водню. Капу з гелем надягають після чищення зубів звичним способом. Залежно від концентрації, тривалість процедури займає від 2 до 8 годин в день. Весь курс триває не більше 4 тижнів.

 

Олівець:

 

Відповідно, форм–фактор схожий з олівцем, або ж стиком гігієнічної помади. Тільки речовину наносять на зуби. У складі пероксид карбаміду і фтор. Протягом двох тижнів зуби обробляють щодня.

 

Спеціалізовані зубні пасти.

 

Абразивна паста. Вона призначається для поліпшеного видалення нальоту. Саме для цього в її складі діоксид кремнію або алюмінію. Тому часто пасту рекомендують застосовувати на етапі підготовки до відбілювання і для підтримки білизни в кінці.

 

Паста з пероксидом карбаміду. Принцип впливу на зуби такий же, як і у гелів, але концентрація в пасті набагато менше. Якщо використовувати таку пасту 3 тижні з перервою в кілька місяців, можна відбілити зуби на 2-3 тони.

 

Паста зміцнююча. В її складі є фтор і іони кальцію, які покривають емаль міцними сполуками. Таким чином запобігаючи осіданню бактерій на поверхні. Дозволяє домогтися відбілювання до 2-3 тонів при регулярному застосуванні.

 

Інші пристосування:

 

Щітка. Спеціальна щітка, ворсинки якої виготовлені з поліамідних ниток, покритих кристалами карбонату кальцію. Сама щітка відбілюючого ефекту не несе, але чудово сприяє очищенню поверхні зубів.

 

Ополіскувач. Рідини, які містять фтор, насичують тканини мікроелементами, сама процедура служить лише для зміцнення результату, але не самого відбілювання.

 

Зубна нитка. Ще один засіб для детального очищення зубів, містить у собі кремній.

 

На жаль, в побуті для наших громадян все ще актуальна тема народних методів і бабусиних рецептів буквально в кожному питанні. Причини такої прихильності до традицій можуть бути різними, починаючи з звички, або страхом перед стоматологічним кабінетом (що вельми поширене навіть у наш час), або матеріальні фактори. В основному, домашні методи в деякій мірі імітують професійні. Адже основні елементи в тому чи іншому вигляді є у кожного вдома з нас.

 

Перекис водню. Існує безліч шкідливих статей у медіа, які свідчать, що домашня очищення перекисом водню по ефективності нічим не поступається походу до лікаря, а безпека дуже висока. У реальності, використання перекису" вважається чи не найбільш небезпечним методом. Як відомо, у відбілюючих речовин застосовується ніби як теж "перекис". Але вона категорично відрізняється від тієї, яку ми купуємо в аптечних кіосках. Цей рятувальний знезаражувальний розчин може не просто нанести опік м'яких тканин рота, але і пошкодити емаль, адже не дарма застосування – зовнішнє. І навіть якщо Ви все ж зважитеся використовувати такий метод, доведеться засмутити – він абсолютно неефективний.

 

Харчова сода. Другий за популярністю рада — харчова сода. І, здавалося б, справді! Ось ефективне рішення. Сода настільки потужний абразив, що разом з пригарью на сучасних сковородах знімає шар тефлону. І якщо уявити, який ефект вона справить на емаль, то стає трохи не по собі. Все, чого можна домогтися содою — це зняття нальоту, нерідко разом з емаллю або утворенням тріщин у ній.

 

Активоване вугілля. Використання цієї речовини сягає корінням в історію, коли в зубні пасти дійсно додавали частинки деревної золи. Чи варто говорити, що сучасні стоматологія та фармакологія пішли набагато далі, ніж застосування золи. Та й знову ж, весь ефект золи, як і товченого активованого вугілля, закінчується на механічному зняття нальоту. А найчастіше, пошкодженням емалі.


Суміш соди, перекису, лимона.

 

Ця, насправді вбивча для зубів суміш, рекомендується знавцями з інтернету як експрес-метод на випадок важливих переговорів. Ніби змішуючи в деяких пропорціях ці інгредієнти можна отримати речовину, моментально приводить зуби до білосніжного станом. Насправді, все, чого Ви досягнете, використовуючи такий розчин, це опіки рота і пошкодження емалі, так що про переговори можна буде забути на дуже великий час.

Звичайно, не всі методи з домашніх рекомендацій, шкідливі. Якщо знати основу і знати міру, можна домашніми засобами підтримувати білизну зубів, але ніяк не досягати білосніжної усмішки. Наприклад, протирання зубів ватною паличкою, змоченою в лимон, або полоскання рота лимонним соком, розведеним кип'яченою водою, призведе до часткового освітленню емалі. Але варто пам'ятати, що концентрація лимонної кислоти повинна бути низькою і варто проводити подальшу очистку рота водою.

 

Підсумок: У домашніх умовах можна досить успішно проводити відбілювання зубів, головною запорукою якісної процедури, незалежно від обраного Вами методу, буде попередня консультація з фахівцем.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner