Продавець Dental Group розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1024 відгуків
Оплата частинами під 0% на обладнання 💥За покупками

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

Первомайськ, Україна
+380 (93) 408-32-94
+380 (66) 229-02-45
Стоматологічні матеріали інтернет-магазин "Dental Group"

Навіщо потрібен іригатор?

Навіщо потрібен іригатор?

 

Які засоби особистої гігієни ротової порожнини використовуються найчастіше? Найпопулярнішими (та й то, на жаль, далеко не у всіх) будуть зубна щітка і паста. Іноді можна почути зубну нитку або рідина для ополіскування. Але найефективніший спосіб залишається в тіні, так як більшість навіть не здогадується про його існування. І це іригатор.

 

Що ж таке іригатор?

 

Використовуючи звичні щітку і пасту ми, безумовно, знімаємо певний відсоток зубного нальоту і навіть вбиваємо частина хвороботворних мікробів у ротовій порожнині, яких близько 20 штук. А як далі? Ну, можна ще застосувати ополіскувач та зубну нитку, але все одно не досягти максимальної ефективності. Природно, все це велика кількість пристосувань займає час, бо щодня настільки тривалу процедуру виконує далеко не кожен.

 

Ось з цієї причини рятувальним засобом виступає іригатор. Це апарат, який за допомогою подачі струменя рідини очищає і омиває зуби і ротову порожнину. Завдяки йому, можна в домашніх умовах провести чистку віддалених ділянок рота і малодоступних відкладень зубного нальоту.

 

Буває кілька видів апаратів. Їх ділять за принципом наявності гідронасоса або підключення до водопроводу. Перші бувають ще стаціонарними і мобільними. Стаціонарні дозволяють досягти високої потужності і широкого діапазону регулювання тиску. Мобільний іригатор гарний своєю компактністю і можливістю переміщати його в будь-який зручний момент. Але такі іригатори страждають недоліком потужності, залежністю від електричного напруги (чим воно нижче, тим слабкіше тиск струменя) або від акумуляторів, ще й малий об'єм резервуара часто не дозволяє провести повну чистку за один раз. Ті ж моделі, які підключають до водопроводу, підкуповують своєю простотою конструкції і низькою ціною у порівнянні з попередніми. Але тут варто врахувати важливий фактор, а саме якість води. Бо часто від такого типу апаратів просто відмовляються.

 

Як працює іригатор:

 

У резервуар апарату наповнюють очищувальну рідину. Це може бути як звичайна очищена вода, так і лікарський розчин.Найчастіше, використання води недостатньо, адже одним із завдань іригатора – це знищення хвороботворних бактерій. Самостійно підбирати склад рідини не рекомендується, найкраще провести консультацію зі стоматологом і він підбере конкретний зразок під Ваші цілі.

Далі рідина з резервуара через спеціальний пристрій з насадками під тиском подається прицільно на зуб або околозубную область. Струмінь регулюється і може бути в режимі "душовому" (це коли рідина розпилюється), струменевому режимі (центрована подача), а також інші режими, наприклад, пульсуючий подача. Коли ведеться робота в режимі струменя, рідина вимиває м'який зубний наліт, залишки їжі з міжзубних проміжків, зубоясенних кишень, з поверхні емалі, язика, ясен, слизової рота. Если же переключить в режим душевой, то происходит мягкое массирование тех же десен и мягких тканей рта, что положительно сказывается на кровообращении.

 

Якщо регулярно використовувати іригатор, який дозволений вже з 6 років і старше, Ви значно зменшите вірогідність подальшого утворення нальоту з бактерій, якість чищення зубів і рота підвищитися більш ніж в половину, а ймовірність захворювання карієсом знизиться до мінімуму.

Застосування пристрою можливо не тільки на зубах, але і в період носіння ортодонтичних пристосувань, будь то брекет-системи, мостові протези і т.д. Це відмінно вирішує проблему очищення сторонніх предметів у роті, так як щітка практично марна в багатьох випадках, а ополіскування мало для глибокого видалення залишків їжі та нальоту.

 

Частота застосування і протипоказання:


Важливо відзначити те, що щоденне використання іригатора при чищенні рота не потрібно. Досить проводити процедуру 2-3 рази на тиждень. Так як протипоказань до апарату немає, єдиний шкоду, яку можна собі заподіяти при користуванні іригатором, це коли Ви повторюєте процедуру щодня і по кілька разів. В даному випадку Ви ризикуєте отримати пошкодження ясен і м'яких тканин рота.

 

Як використовувати іригатор:

 

Процедуру проводять після чищення зубів щіткою і пастою. Далі здійснюється настроювання струменя, її тип і тиск. Вибравши зручне положення голови, таке, щоб рідина могла вільно витікати, струмінь направляють на зуб під прямим кутом. На одну щелепу йде близько 5 хвилин.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner