Ремінералізація емалі зубів
Процес ремінералізації має на увазі собою насичення емалі мінералами, які дозволяють відновлювати первинну структуру зуба. Так як основні елементи в складі зуба кальцій і фтор, цей процес ще називають фторированием, навіть при невисокому процентний вміст фтору в емалі. Вся справа в тому, що фториди сприяють утриманню кальцію в зубах, яким насичують зуби в період ремтерапія.
Реминерализация чудово справляється з завданнями щодо профілактики карієсу. Вона зупиняє руйнування емалі карієсом на початковій стадії, що виключає потребу в лікуванні. Також при даному процесі здійснюється хороший захист тканин від впливу кислот, зменшення чутливості зубів.
ВИДИ СКЛАДІВ:
Препарати, що застосовуються при реминерализации, бувають двох видів. Перші містять фториди, інші ні.
До перших можна віднести, наприклад, фторлак. Його наносять пензликом в кілька етапів. Іноді для нанесення використовують капи.
Другі якраз використовуються для закріплення ефекту від проведеного лікування. При глибокої реминерализации в емалі зуба відбувається взаємодія двох рідин, що створюють міцні з'єднання кальцію і фтору.
Ремодент. Це порошкоподібна речовина містить в собі всі необхідні елементи: магній, кальцій, фосфор. Використовують для збереження міцності.
Rocs гель вкрай широко застосовується через свою безпеку навіть для дітей. Він також забезпечує бактерицидну дію, адже в його складі є в наявності ксиліт. будучи слаботекучім, він відмінно тримається на поверхні зуба.
ПОКАЗАННЯ ДО ТЕРАПІЇ:
Ремотерапію проводять в ряді випадків. Наприклад, перед наступним відбілюванням зубів вкрай важливо зміцнити емаль для зниження чутливості. Власне, при будь-якому вигляді пошкодження емалі, ерозії, ремотерапія є одним з перших методів допомоги. Нерідко ремотерапію призначають як завершальну процедуру після гігієнічної чистки, полірування, шліфування або препарування зубів під коронки та вініри.
ПРОЦЕС РЕМОТЕРАПІЇ:
Спочатку лікар усуває запалення і місця, де утворився карієс. Також проводиться гігієнічна чистка з видаленням зубного каменю і нальоту, для кращого проникнення препарату в емаль. Наступним етапом на поверхню зубів наносять необхідний склад. При аплікаційної терапії використовують концентрований склад, приблизна періодичність процедури - два рази на рік. Якщо ж застосовується каппа, пацієнт сам заповнює її потрібним складом, здійснює надягання і зняття. Періодичність носіння капи визначається індивідуально.
- Як вибрати ідеальний стоматологічний сканер для цифрових відбитківСтоматологічний сканер є портативним пристроєм для створення цифрових відбитків. Які переваги надає застосування стоматологічного сканера?Як вибрати ідеальний стоматологічний сканер для цифрових відбитків
- Ефективність різних методів відбілювання зубів: порівняння професійних та домашніх засобівВідбілювання зубів — популярна процедура, що може бути проведена як в домашніх умовах, так і професійно в стоматологічному кабінеті. В чому різниця цих методів?Ефективність різних методів відбілювання зубів: порівняння професійних та домашніх засобів