Продавець Dental Group розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1024 відгуків
Оплата частинами під 0% на обладнання 💥За покупками

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

Первомайськ, Україна
+380 (93) 408-32-94
+380 (66) 229-02-45
Стоматологічні матеріали інтернет-магазин "Dental Group"

Робота з коагуляторами в хірургії

Робота з коагуляторами в хірургії

Принцип дії коагуляторів

   Дію коагулятора можна описати наступним способом — високочастотний потужний струм пропускається через місцевий простір тканини та нагріває його. Це сприяє швидкому випаровуванню рідини всередині клітини в той самий момент, згортання білків в локаціях зіткнення тканини з активними електродами. В більшості випадків коагулятор впливає на тканини точково, однак переміщаючи електрод, залучена поверхня збільшується, тому, прилад застосовують для девіталізації патологічних осередків.

Переваги застосування коагуляторів в стоматологічній хірургії

   У цього важливого приладу є безліч застосувань у різних медичних напрямках, однак для лікаря-стоматолога основними плюсами його використання є наступні:

  • гемостаз (на стінках розрізу тканини внаслідок коагуляції крові лазерні операції безкровно);
  • малотравматичність (мінімальне пошкодження навколишніх тканин);
  • стерильність (коагуляція вбиває патогенні мікроорганізми),
  • прецизійність (завдяки безкровність операції виникає прекрасний огляд хірургічного поля);
  • безболісність (в порівнянні з традиційними втручаннями, іноді потрібно тільки аплікаційна анестезія).

Види коагуляторів

  •    Коагулятори бувають портативними та стаціонарними. Так само коагулятори розрізняються за типом впливу: Монополярний тип впливу — містить два різних електроди (активний та нейтральний), при цьому другий підкладають під пацієнта.
  • Біполярний тип впливу — прилад, який має обидва активних електроди.

   Сучасні апарати не лише поділяються на портативні та стаціонарні, а й здатні працювати в кількох режимах впливання на біологічні тканини. Кожен з цих режимів програмується за деякий час (в більшості випадках до аргоноплазменної та електрохірургічної коагуляції зараз можна додати термостеплер).

   Одними з найбільш інноваційних інструментів серед коагуляторів являються плазменні коагулятори (плазмакоагулятори або плазмапени). Їх принцип полягає в роботі з розрядженим газом. Плазменно-пучковий розряд, що направляється за допомогою голки цього інструменту, термічно впливає на шкіру або інші тканини. Під дією плазменного струму між голкою і поверхнею тканин з'являється плазмова дуга, що утворює точку абляції, відбувається випаровування рідин та вологи з фібрилярних білків, речовини колагену та еластину втрачають можливість розтягуватися, в результаті чого побудова шкірного покриття скорочується. Одразу після цього організм включає механізми природної регенерації та синтезує нові органічні речовини. Через це плазмапени широко використовуються й у косметології та дерматології: для прибирання папілом, бородавок, акне, татуювань тощо.

   Коли потрібно вчинити вплив на значні за площею ділянки органічних тканин, треба застосувати спрей-коагуляцію. Це безконтактний метод, що полягає в створенні електричної дуги між електродами та поверхнею, на яку спрямована дія приладу. Даний спосіб здійснюється за допомогою особливого електротримача (в стандартну комплектацію зазвичай включаються різні типи електротримачів).

   Важливість коагуляторів в стоматології

   Окрім швидкої зупинки кровотеч та згущення крові під час будь-якого стоматологічного хірургічного втручання, ці пристрої застосовуються у різних цілях. У стоматології електричний коагулятор використовується для видалення доброякісних і злоякісних пухлин, а також для видалення невеликих новоутворень в ротовій порожнині. Такі процедури не вимагають знеболення. Лікування великих уражених ділянок відбувається після місцевої анестезії, яка застосовується в стоматологічній практиці, а після видалення новоутворень тканина може бути відправлена на біопсію.

Вибір належного коагулятора для лікаря-стоматолога

   Для вибору правильного типу коагулятора, перш за все варто відштовхуватися від типу проведеного приймання. Для ортодонтії, пародонтології та хірургії порожнини рота підходять діатермічні коагулятори. Далі виходячи з умов робочого місця можна вибрати вбудований або портативний електрокоагулятор. Зверніть увагу на те, щоб коагулятор працював в декількох режимах — в режимі різання, коагуляції та монополярної коагуляції. 

   На українському ринку користуються популярністю різні види електрокоагуляторів, які ви можете з легкістю знайти та придбати в онлайн-магазині Dental Group. Прилади можна використовувати для прогрівання та осушення каналів зубів при ендодонтичному лікуванні, а також можливо проводити діатермокоагуляцію.

   На сайті магазину Dental Group можна знайти будь-які коагулятові пристрої — все залежить від вашої сфери діяльності в стоматології та від призначення коагулятора. За необхідності наші співробітники завжди готові допомогти Вам з вибором коагулятора.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner