Продавець Dental Group розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1016 відгуків
Eighteeth: Інноваційне обладнання для професіоналів🦷За покупками

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

Первомайськ, Україна
+380 (66) 229-02-45
+380 (97) 002-90-61
Стоматологічні матеріали інтернет-магазин "Dental Group"

Кутові гвинти при реставрації

Кутові гвинти при реставрації

   Існує два найпоширеніші способи відновлення імплантатів: цементований і гвинтовий. При цементованому способі стоматолог використовує штифт, який загвинчується в імплантат, а потім виготовляє коронку, яка закріплюється на ньому. З іншого боку, коронки з гвинтовою фіксацією загвинчуються безпосередньо в імплантат, і немає необхідності використовувати цемент у роті пацієнта. У кожної техніки є свої переваги і недоліки, але все більше і більше стоматологів віддають перевагу реставраціям на імплантатах з гвинтовою фіксацією, так як вони зазвичай простіше виймаються (легко відкручуються і видаляються при необхідності) і в роті пацієнта не залишається надлишків цементу, які можуть стати причиною майбутніх проблем з імплантатом.

   Проблема полягає в тому, що часто імплантати встановлюються під кутом, що може ускладнити проведення звичайних реставрацій на імплантатах з гвинтовою фіксацією, оскільки отвір для гвинта буде перебувати в небажаному місці (на букальній, мовній або проксимальній поверхні). П'ять років тому найкращим варіантом для таких імплантатів було виготовлення або індивідуального абатмента і коронки із цементною фіксацією, або ж багатоетапної реставрації на імплантатах (більш складної і дорогої).

   В останні кілька років лабораторії рекомендують використовувати розроблені за допомогою цифрових технологій кутові гвинтові канали, які дозволяють виготовляти коронки з гвинтовою фіксацією для реставрацій на імплантатах навіть при зміщенні осі гвинта на 30 градусів. Для цього використовуються спеціальні драйвери, що працюють з гвинтами, які використовуються з кутовими гвинтовими каналами. Їх випускають кілька виробників, і часто стоматолог спільно зі своєю лабораторією визначає, який з них використовувати. На жаль, жоден з них не був призначений для металевих каркасів, які багато стоматологів вважають за краще використовувати для шинуваних реставрацій на імплантатах, принаймні до минулого року.

   Недавно я відвідав клуб Spear Study і переглянув презентацію Ріно Кайе, який працює в компанії Town and Country, і він пояснив, що тепер існує кутовий гвинтовий канал, який можна використовувати для мостовидних протезів, що використовують хромокобальтову підструктуру. Після того, як точна майстер-модель буде протестована за допомогою перевірочного оснащення, перевірена модель може бути відсканована і каркас з відповідними кутовими гвинтовими каналами може бути розроблений і відфрезерований в цифровому форматі. На цей каркас можна запекти фарфор і виготовити шинирований міст, навіть якщо деякі імплантати розташовані під кутом в не ідеальній орієнтації. Я очікую, що з часом ця технологія буде вдосконалюватися, і все більше лабораторій будуть пропонувати її своїм клієнтам.

   З огляду на швидкість інновацій в світі і в стоматології, необхідно постійно вчитися і здобувати освіту, щоб надавати нашим пацієнтам найсучаснішу стоматологічну допомогу. Я вирішив брати участь в 4 стоматологічних навчальних клубах і викладати в стоматологічному коледжі Нью-Йоркського університету неповний робочий день. Незважаючи на те, що я працюю вже більше 40 років, не проходить і тижня, щоб я не дізнався чогось нового, і це допомагає підтримувати інтерес до стоматології. Більшість днів я з нетерпінням чекаю, щоб піти на роботу і застосувати нові знання в повсякденній практиці.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner