Продавець Dental Group розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
997 відгуків
Eighteeth: Інноваційне обладнання для професіоналів🦷За покупками
Первомайськ, Україна
+380 (96) 077-88-28
+380 (63) 744-74-78
Стоматологічні матеріали інтернет-магазин "Dental Group"

Композитні цементи подвійної адгезії

Композитні цементи подвійної адгезії

Фіксація ортопедичних незнімних конструкцій вже давно проводиться із застосуванням різних видів цементів. Багато моментів якісної установки: герметичність в непрямий реставрації, відмінне крайове прилягання, висококласна ретенція, - все це і багато іншого прямо залежать від рівня цементування.

Вельми довго пріоритет в ортопедії віддавався і віддається іноді зараз певній групі цементів, а саме цинк-фосфатним і склоіономерним матеріалам. Але розробка не стоїть на місці, і модифіковані полімерами склоіономерні цементи міцно увійшли в ужиток. Вони не тільки включають до переліку якості своїх попередників (хімічна адгезія, виділення фтору), але і володіють кращою міцністю, гірше розчиняються в рідинах, що знизило і мікропідтікання.

Але, навіть такі показники не змогли надовго задовольнити практикуючих стоматологів і тому ми маємо ще одну сім'ю цементів з ще кращими якостями - композитні. Поговоримо про них докладніше.

Композитні цементи

Їх теж можна ділити на дві великі групи. Перша - з обов'язковим етапом адгезивной підготовки, а друга - без нього, інакше кажучи самоадгезивні. Причиною використання першої групи композитів було протруювання поверхонь ортофосфорною кислотою і обов'язковою адгезивною підготовкою. За рахунок цього забезпечувалися необхідні ретенційні властивості при утворенні гібридного шару, герметичність і ізоляція зубів в непрямих реставраціях. Ряд труднощів, які супроводжували всі ці процедури, а саме збільшена трата часу, при наявності аплікаційної помилки обов'язкова чутливість на неї і післяопераційна чутливість в тому числі вагомо обмежили використання першої групи в стоматології.

Це стало поштовхом до продовження пошуку кращого з цементів. І вдалося досягти виключення проблемного етапу підготовки. Так були винайдені самоадгезивні композитні цементи. Нова формула з низьким рівнем pH після замішування забезпечує відмінний зв'язок з тканинами. Згідно зі статистикою, показання протягом полімеризації змінюються від 1 до 6. У першому етапі цемент сам демінералізує, проникає в поверхневий шар твердих тканин відразу з'єднуючись з ними. Оброблений шар на поверхні кукси не видаляють, а модифікують, в цьому одна з головних відмінностей.

Окремо другу групу можна також класифікувати за типами виходячи з реакції полімеризації:

  • Хімічний тип;
  • Подвійний;
  • Світловий тип затвердіння.

Найбільш універсальний подвійний тип. Він дає велику свободу вибору і визначення принципу роботи для стоматолога в залежності від клінічної картини. Не зайвим буде зазначити, що в цьому типі цементів полімеризація впливає на фізико-хімічні властивості після затвердіння. Випробування доводять, що навіть при відсутності етапу підготовки багато параметрів не поступаються цементам з першої групи.

Переваги подвійного типу детально

Як уже зазначалося, головна перевага - універсальність. Багато ситуацій, коли можна застосовувати ці цементи. Ось неповний список показань:

  • Постійна фіксація керамічних, композитних вкладок.
  • Постійна фіксація суцільнолитих коронок і мостовидних протезів, включаючи сплави дорогоцінних і недорогоцінних металів.
  • Постійна фіксація металокерамічних коронок і мостовидних протезів, включаючи сплави дорогоцінних і недорогоцінних металів.
  • Постійна фіксація індивідуальних і стандартних штифтових конструкцій.
  • Постійна фіксація адгезивних мостовидних протезів.

Цемент стійкий до вологи, а для профілактики віддалених ускладнень після фіксації конструкцій цей показник має ключове значення. Адже він не буде вимиватися слиною. А для того, щоб досягти високої точності розташування конструкцій, якісного крайового прилягання, довгостроковості результату грає роль низька величина товщини цементної плівки. Це мають дані цементи в повній мірі. Виключається ймовірність появи похибок через цементи, які раніше були звичною справою. Важливе й виключення післяопераційної чутливості, яка до самоадгезивних цементів була вкрай поширена. І однією з причин її появи і були цементи-попередники. А міцність зв'язку з тканинами зуба стала просто ще одним плюсом у перевагах, які точно ще будуть відкривати в майбутньому.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner