Продавець Dental Group розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1009 відгуків
Eighteeth: Інноваційне обладнання для професіоналів🦷За покупками
Первомайськ, Україна
+380 (98) 492-16-72
+380 (66) 229-02-45
Стоматологічні матеріали інтернет-магазин "Dental Group"

Що потрібно стоматологу для безболісної анестезії?

Що потрібно стоматологу для безболісної анестезії?

Анестезія дозволяє позбавити пацієнта болю при проведенні лікування зубів. Пацієнт позбувається страху та почувається більш комфортно і спокійно в момент маніпуляцій. Видалення зубів, лікування кореневих каналів, карієсу, професійна чистка від зубного каменю та нашарувань — всі ці процедури є доволі болючими. Тому анестезія є першим кроком на початку лікування.

Завдяки анестезії пацієнт поводиться спокійно, а лікар може якісно виконати свою роботу. В сучасній стоматології використовують різні методи знеболення. Компанія Dental Group пропонує традиційні та інноваційні пристрої для проведення анестезії. Це й карпульні шприци, інтралігаментарні з вигнутим адаптером для дентальної голки, електронні моделі з автоматичним введенням, та шприци з комп’ютерним керуванням.

Які види анестезії використовують в стоматології
Різні види анестезії дозволяють підлаштуватись під пацієнтів з різними потребами. В стоматології використовують наступні типи знеболювання:

  • Аплікаційна поширена в дитячій стоматології, або ж в разі потреби робити кілька уколів. Також нанесення на слизові оболонки спрею чи гелю з анестетиком доречне для пацієнтів з підвищеною чутливістю. Так місце уколу стає нечутливим, і пацієнт спокійно переносить ін’єкцію.
  • Інфільтраційна анестезія зазвичай проводиться в зоні верхньої щелепи на невеликих ділянках. Діє на периферичні нервові закінчення, та вводиться безпосередньо в тканини навколо зуба.
  • Провідникова призначена для знеболювання великої ділянки — всієї щелепи чи більшої її частини. Анестезуючий засіб вводять в область нерва, що відповідає за чутливість робочого поля. Провідникове знеболення триває біля 2-х годин, і це дозволяє проводити складні маніпуляції.
  • Внутрішньозв’язкове знеболення забезпечує нечутливість зуба, а язик, губи і ясна не німіють. Укол треба зробити у зв’язку між коренем та лункою.

Вибір виду знеболення залежить від складності маніпуляції, ділянки лікування і її обсягу. Стоматолог орієнтується на клінічну ситуацію, терапевтичну тактику, тривалість процедури та індивідуальні потреби пацієнта.

Матеріали та інструменти для анестезії
Для проведення анестезії використовують ручний карпульний шприц з кільцями для надійної фіксації інструменту руці. Інноваційні моделі — електронний з автоматичним введенням та шприц з комп’ютерним керуванням мають наступні переваги:

  • дозволяють контролювати швидкість та тиск введення анестетика;
  • унеможливлюють витікання препарату;
  • надають вибір режиму введення;
  • виглядають як звичайна кулькова ручка, що не лякає пацієнта.

Карпульні анестетики використовують найчастіше. Такі картриджі вкладають в карпульний шприц зі спеціально накручуваною голкою — одноразовою та дуже тонкою. Карпули гарантують стерильність та точність дозування, а особлива заточка карпульної голки знижує больові відчуття від уколу.

Знеболюючі засоби для різних видів анестезії випускають у вигляді ін’єкційного розчину в карпулах, або аплікаційних рідини у флаконі, гелю чи пасти у шприцах чи баночках. В стоматології застосовують топічні анестетики амідної групи: артикаїн (ультракаїн), лідокаїн, мепівакаїн, мепівастезин тощо. Також знеболюють за допомогою складних ефірів: новокаїну, дикаїну, анестезину.

Важливо дотримуватись техніки введення для уникнення помилок та ускладнень від уколу. Також вибір препарату роблять згідно з індивідуальними показаннями, щоб запобігти ризикам виникнення алергічних реакцій на препарат.
 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner