Продавець Dental Group розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1001 відгук
Eighteeth: Інноваційне обладнання для професіоналів🦷За покупками
Первомайськ, Україна
+380 (93) 408-32-94
+380 (96) 077-88-28
Стоматологічні матеріали інтернет-магазин "Dental Group"

Нові методи дезінфекції та стерилізації в стоматологічній практиці

Нові методи дезінфекції та стерилізації в стоматологічній практиці

Дезінфекція та стерилізація — комплекс дій, спрямований на ефективне очищення багаторазових інструментів в стоматології. Мета проведення дезінфекції і стерилізації — знищити патогенні мікроорганізми. Всі стоматологічні інструменти контактують з тканинами і біологічними рідинами пацієнта. В медицині кожен пацієнт розглядається як потенційне джерело інфекцій, тому потрібно дотримуватись визначеного протоколу проведення стерилізації інструментів. Це дозволить запобігти перехресному зараженню.

Стоматологічні інструменти поділяють на ті, що безпосередньо контактують з кров’ю, травмують слизові оболонки та тканини. Такий критичний контакт вважається найнебезпечнішим і потребує особливих методів стерилізації. Інструментарій, на який потрапляють біологічні рідини: слина, піддають хімічному методу.

Сучасні методи дезінфекції та стерилізації
Дезінфекція проводиться з метою знищення збудників інфекцій. Інструмент дезінфікують відразу після використання за допомогою хімічних засобів, пари чи кип’ятіння. Стерилізація — це повне знищення будь-якої мікрофлори, в результаті чого досягається стерильність інструменту.
Знезаражуюча процедура має проходити за визначеним алгоритмом:

  • механічне очищення від залишків тканин, забруднень, лікарських препаратів за допомогою щіток під проточною водою;
  • занурення в знезаражуючий розчин;
  • використання ультразвукової мийки, куди заливають дезінфікуючі засоби;
  • пакування в крафт-пакети та розміщення в автоклав чи сухожар.

Дотримання протоколу знезараження — це гарантія безпеки для лікарів та пацієнтів стоматологічних клінік та кабінетів. В медичних закладах обробляють не тільки інструменти, а й всі поверхні, і повітря в приміщеннях. Для цього використовують антисептики, УФ-випромінення, рециркулятори, озонатори.

Огляд ефективних дезінфікуючих засобів
В процесі передстерилізаційного очищення ефективним є використання ультразвукових мийок. Багато стоматологічних інструментів мають складну форму, ребристі поверхні, різні вигини. Саме ультразвукові мийки дозволяють досягти високого ступеня очищення, особливо на важкодосяжних ділянках. Важливо, що персонал економить час та ресурс, не використовуючи ручне очищення та уникаючи контакту з антисептичними засобами. Ще одна перевага — ультразвук безпечний та щадний для самих інструментів.

Компанія Dental Group пропонує сучасні і безпечні ультразвукові мийки бренду Codyson, що забезпечать надійне та ефективне механічне очищення інструменту.
Дезінфекція поверхонь, інструментів та матеріалів проводиться за допомогою сучасних засобів. На сайті нашого інтернет-магазину можна придбати наступну продукцію:

  • Аерозольний розчин EZMEDIX підходить для виробів зі скла, металу, полімерів. Має швидку та надійну дію проти грампозитивних та грамнегативних бактерій, патогенних грибків, більшості вірусів тощо.
  • Концентрований засіб BBS EZMEDIX для ефективної дезінфекції та стерилізації інструментів методом занурення в розчин.
  • Засіб очищення систем аспірації в стоматологічних установках та дренажній системі. Руйнує біологічні матеріали, утворюючи прості хімічні сполуки.
  • Готовий до застосування розчин Бацилол рекомендований для медичних закладів, косметичних кабінетів, місць громадського харчування, дитячих садочків та шкіл, харчових виробництв.

Дезінфекція та стерилізація інструментів — методи усунення ризиків зараження пацієнтів та лікарів. Такі процедури є гарантією безпеки проведення стоматологічного лікування.
 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner