Ополіскувачі для порожнини рота: види та переваги
Ополіскувачі для порожнини рота — засіб у вигляді розчину, що має антисептичні властивості. Зазвичай, ополіскувач для порожнини рота використовують у комплексних гігієнічних процедурах кожного дня. Гігієна ротової порожнини — це комплекс дій, спрямованих на очищення зубів за допомогою механічних способів: зубної нитки та щітки, пасти та антисептичного ополіскувача.
Ополіскувач для порожнини рота має широкий функціонал:
- очищення зубів після їди;
- надання свіжого подиху;
- антибактеріальний ефект;
- запобігання утворенню нашарувань.
Ополіскувачі для порожнини усувають ризики виникнення запалень слизової рота, зменшують кровоточивість ясен. В інтернет-магазині Dental Group можна придбати якісні засоби для збереження здоров’я ротової порожнини за вигідними цінами.
Ополіскувачі для порожнини рота: різновиди засобів
У більшості випадків засоби мають комбінований вплив, але можна виділити кілька видів гігієнічних розчинів:
- ополіскувач для щоденного використання усуває неприємні запахи з рота, що спричинені недостатньою гігієною;
- антибактеріальні є ефективною профілактикою стоматологічних захворювань;
- лікувальний ополіскувач з протизапальними та знеболювальними властивостями зазвичай підбирає та призначає стоматолог;
- розчини з вяжучою дією мають протизапальний ефект.
Такий спеціалізований засіб як ополіскувач Dent Fresh Original є концентратом з високою продуктивністю. Застосування препарату допомагає усунути зубні нашарування, освіжити подих, зміцнити зубну емаль.
Спосіб використання ополіскувачів
Правильне використання дозволить підвищити ефективність та відчути всі переваги ополіскувачів. Пам’ятайте, що засіб має застосовуватись у комплексі з іншими в процесі гігієнічних процедур. Зубна щітка механічно очищає зуби від залишків їжі та нашарувань. Зубна паста завдяки абразивним властивостям полірує зубну поверхню, нейтралізує кислоти, а лікувальні компоненти усувають чутливість, відбілюють та зміцнюють емаль. Ополіскувач застосовують на завершальному етапі:
- для одного полоскання потрібно 10-20 мл засобу;
- процедура має тривати не менше 30 секунд — час, за який повноцінно подіють всі активні компоненти засобу;
- ротову порожнину можна полоскати після чищення зубів, а також безпосередньо після прийому їжі або перекусу;
- рідину не можна ковтати;
- змивати засіб водою не потрібно.
Важливо, щоб засіб був рекомендований стоматологом в кожному конкретному випадку. Залежно від складу, ополіскувач чинить різну дію, а такі складові як спирт або хлоргексидин можуть висушувати слизову оболонку.
Правильно підібраний ополіскувач для порожнини рота стане ефективною профілактикою стоматологічних патологій, подарує свіжий подих та впевненість.
- Значення правильної діагностики: як візіографи змінюють лікування?Візіографи — новітнє слово у діагностиці стоматології. За якими принципами працює цифровий пристрій, та які плюси надає використання даного обладнання в стоматологічній практиці?Значення правильної діагностики: як візіографи змінюють лікування?
- Технології швидкої полімеризації в стоматології: переваги для лікарів і пацієнтів: Полімеризація — технологія, що удосконалила реставраційні методи в стоматології. Які переваги має швидка полімеризація, та чому важливо правильно вибрати LED-лампи для даного методу?Технології швидкої полімеризації в стоматології: переваги для лікарів і пацієнтів